LOS VIVANCOS - це брати, які володіють воістину неймовірним поєднанням талантів: вони і танцюють, і співають, і грають на різних музичних інструментах. Їх Фантастичний темперамент вражає.

Брати народилися в Іспанії, в Барселоні. Прославитися їм вдалося ще підлітками: брати рано почали танцювати. Вони придумали власний номер - це був танець з елементами акробатики. Слава про LOS VIVANCOS розлетілося моментально всюди вже тоді. Про їх обдарування дізналася вся країна. Їх виступи були із захопленням прийняті далеко за кордоном Іспанії, вони широко відомі і на Заході, що ще раз доводить високий рівень виконання.

Брати LOS VIVANCOS отримали прекрасну освіту, в кращих навчальних закладах, чий престиж в світовій практиці незаперечний. Перш ніж створити танцювальний союз, брати LOS VIVANCOS набиралися досвіду, вбираючи в себе різні культури народів світу, осягаючи різні музичні традиції.

У 2004 році світ побачив союз - фламенко-шоу братів LOS VIVANCOS. З цього моменту неймовірний успіх і інтерес публіки до них не згасає!

Шоу-спектакль «Aeternum» ( «Вічність»), з яким брати гастролюють країнами всього світу, в тому числі приїдуть і в Україну - це танець, цирк, театр. У ньому дивним чином поєднуються фламенко, сучасний балет, акробатичні номери і бойові мистецтва. У виставі велика кількість візуальних ефектів і сценічних рішень. Aeternum - це історія добра і зла, метафора про безсмертя, яким мистецтво обдаровує людину. Ангели, демони, вампіри, музика, танці, боротьба і магія показуються в комплексі великого уявлення і обрамляются в таємничий ореол чарівництва.

Головний художній консультант вистави - Даніеле Фінці Паска, режисер і сценарист шоу Cirque du Soleil ( «Цирку дю Солей»). Даніель Фінці Паска - режисер, драматург, хореограф. Серед численних його робіт - сценарій і постановка церемонії закриття Олімпійських ігор в Турині 2006 року, яку подивилися сотні мільйонів глядачів. Він також поставив «Туман», «Дощ», «Донку» (у виконанні Цирку Елуаз і Театру Суніл), які користуються величезним успіхом у світі. Ці проекти відрізняються глибокою людяністю, просякнуті духом гри і на сьогоднішній день представлені в найвідоміших в світі театрах.

Музика до вистави написана братами Віванкос. Аранжування, оркестр і музичний супровід входять в компетенцію Фернандо Веласкеса, композитора таких саундтреків до відомих фільмів, як «Притулок» (El Orfanato) (номінований на премію Гойя як кращий саундтрек) і «Очі Джулії» (Los Ojos de Julia), який об'єднує в Aeternum музику фламенко з роком, класичну музику з музикою для кіно в єдиній партитурі, записаної у виконанні Симфонічного оркестру в Будапешті.

LOS VIVANCOS були спеціальними гостями і хореографами шоу Mylene Farmer «Avant Que Lombre», учасниками «San-Remo» з Lola Ponco і Gio. У 2009 році вони стали переможцями в номінації «Кращий оригінальний шоу» на «Las Lunas Awards» в Мексиці. У 2008 році брати удостоїлися двох номінацій принцеси Стефанії на світовому фестивалі цирків в Монте-Карло, а їх шоу в Лос-Анжелесі «Танці з зірками» подивилося більше 35 мільйонів чоловік.

Брати LOS VIVANCOS підкорили своїми талантами понад тридцять країн по всій планеті.

Знайомтеся, брати LOS VIVANCOS - Аарон, Джошуа, Ізраїль, Юда, Крісто і Еліас. Їх довірений представник, як правило, є Еліас. Він спілкується з журналістами, представляє сім'ю LOS VIVANCOS на прес-конференціях. Фламенко братів LOS VIVANCOS - це чудовий симбіоз балету, фламенко, цирку, театру, а також сучасного танцю. Їх шоу має живу, вибуховою енергетикою, викликаючи найяскравіші емоції у своїх глядачів.

LOS VIVANCOS на сцені - не просто господарі, а справжні Боги!

Вдома в Іспанії брати вже давно мегазірки, більше мільйона глядачів в 35 країнах світу зустрічали їх оваціями. Успіх не поширюється тільки на іспаномовну аудиторію - публіка із захватом вітала братів в Німеччині, Голандії, Франції, Чехії, Фінляндії і багатьох інших європейських країнах з їх шоу "Aeternum" ("Вічність").

Наша сімка винайшла свій унікальний і неповторний стиль: суміш фламенко, класичного балету, акробатики, стрип денса і бойових мистецтв.

Додатково до цього тіла античних статуй, оригінальні костюми,музика, написана братами Vivancos для шоу - все це робить шоу "Aeternum" воістину феєричним видовищем.

Робота над створенням шоу вийшла за межі "сімейного кола"- в креативну команду увійшли творчі люди зі всього світу: режисер з світовим іменем, постановник шоу Cirque du Soleil, церемоній відкриття Олімпійських ігор в Турині та Сочі, автор і постановник багатьох спектаклів Маріїнського Театру - швейцарець Даніеле Фінці Паска; канадійка Джуді Хамелін, яка недавно пішла від нас і яка стояла біля витоків створення Cirque du Soleil і цирку Елоіза; автор музики оскароносних фільмів іспанець Фернандо Веласкес, який зробив аранжування музики і шоу, що вражає уяву, яка, до речі, була записана Будапешським Симфонічним Оркестром (в записі приймали участь більше,чим 100 музикантів )

Еліас

Закінчив престижну школу мистецтв «Quantico Independent School» (Ванкувер) і Консерваторію професійних танців «Instituto del Teatro» (Барселона). Еліас продовжує свою освіту в знаменитих школах танців «Netherlands Ballet Theatre» і студіях фламенко «Amor de Dios» (Мадрид).

Еліас гастролював в Канаді як головний танцюрист і режисер «Gypsy Soul» і був визнаний «Okanagan Life» і «City Guide Magazine» «Гідним уваги людиною» (People to watch), завдяки своїм заслугам мистецтву.

Він показав себе в якості сольного танцюриста в Лас-Вегасі і журналом «Dirt Alert Call Back Professional Entertainer's» був визнаний «новим королем фламенко». За запрошенням Марго Торейя (засновник і голова «Sociedad Hispana of Las Vegas») і Керол Рае (засновник факультету танців університету Невади) він брав участь в семінарах університету Невади в Лас-Вегасі.

Він був головним танцюристом в Токіо, собою ж створеному виступі «Flamenco Vivancos».

Маноло Карраско «Aires del Sur» він показав себе як танцюрист і віолончеліст, який зачаровує аудиторії по всьому Китаї та Іспанії.

Виконуючи головну роль «Ballet Espanol de Rafael Aguilar» в постановках «Carmen Flamenco» і «Bolero Flamenco», він гастролював по Німеччині, Нідерландах, Австралії та Новій Зеландії.

Він був головним віолончелістом «Okanagan Symphony Orchestra» та був нагороджений на «Фестивалі музики Ківані» призом як «Найкращий» винятковий музикант.

Він був головним танцюристом і актором в мюзиклі «Zorba el Griego», виступаючи разом з Фабіо Тест.

Він був головним танцюристом в колективі фламенко «La Tati», що представляє постановку поета Рафаеля Альберті «Poetas del Alma». У цьому творі він також був солістом віолончелі і актором.

І нарешті в Мадриді народився проект Еліаса і колектив його братів «Los VIVANCOS», який дебютував в Європі і дочекався великого визнання критиків.

Джошуа

Джошуа народився в Барселоні і навчався мистецтву з раннього дитинства. Він закінчив навчання у відомій школі «Quantico Independent School» (Канада). Будучи у віці 10 років, він навчався різним музичним інструментам, таким як скрипка, труба, бас і віолончель. Зрештою його зацікавили ударні інструменти фламенко.

Будучи у віці 13 років, він грав в «Junior Symphony Orchestra of Amsterdam» і навчався в знаменитій школі танців «Netherlands Ballet Theatre».

У віці 16 років він був хореографом і солістом в танцювальному колективі «Gypsy Soul" і виступив в більш ніж 100 презентаціях по всій Канаді.

У 18 років він гастролював по США як перший танцюрист (фламенко) «National Art Company of USA».

Будучи у віці 20 років, він вступив до Консерваторії професійних танців «Instituto del Teatro» (Барселона). Через два роки закінчив з відзнакою.

У 22-річному віці він був солістом в постановці фламенко «Somorrostro», де режисер і хореограф Хав'єр Латорре.

У 23 роки він був головним танцюристом в постановці Хоакін Кортес «De Amor y Odio» і виступав в головних світових столицях. Він заміняв Хоакіна Кортеса в головній ролі і це повторювалося не один раз.

У 25 років він був солістом сучасного танцювального колективу «Nafas Dance Company», де режисер Патрік Деба.

У 26-річному віці він був головним танцюристом «Ballet Teatro Espanol de Rafael Aguilar». Він гастролював по всьому світу, виконуючи головну роль в постановках «Bolero Flamenko» і «Carmen Flamenko».

За всю свою кар'єру він також виступав в різних таблао або телевізійних заходах, як наприклад «TP de Oro Awards 2000» та занімався благодійністю на допомогу хворим на рак «De Todo Corazon». Він виступав з концертами по всій Європі і Америці.

Зараз весь його час і талант приділяється танцювальному колективу «Los VIVANCOS», з яким він гастролює по всьому світу.

Крісто

Крісто народився в Реусе і навчався класичного балету з дуже раннього віку. Закінчив навчання в «Quantico Independent School» (Канада). Крісто навчався в знаменитій школі танців «Netherlands Ballet Theatre» (Нідерланди), а пізніше закінчив Консерваторію професійних танців «Instituto del Teatro» (Барселона).

Тоді Крісто запропонували стипендію Національної Лондонській студії, де він закінчив програму Класичного балету.

Він грав на віолончелі в «Junior Sinpohony Orchestra of Amsterdam» і виступав з концертами по всій Канаді з танцювальним колективом фламенко «Gypsy Soul».

На «IX Gala de Estrellas de Riga» (Латвія) він представляв Іспанію разом з іншими винятковими артистами з 10 різних країн.

Він був головним танцюристом «Scottish Ballet» в період 2003-2006р. і виступав в:

• Apollo, режисер Джордж Баланчін
• Episodes, режисер Джордж Баланчін
• The Four Temperaments, режисер Джордж Баланчін
• Rubies, режисер Джордж Баланчін
• Suite From Artifact, режисер Вільям Форсайт
• Cheating, Lying, Stealing, режисер Ешлі Пейдж
• Cinderella, режисер Ешлі Пейдж
• 32 Cryptograms, режисер Ешлі Пейдж
• MiddleSexGorge, режисер Стівен Петроніо
• Suite from Artifact, режисер Вільям Форсайт
• The Nutcracker - Diverts 2003 режисер Ешлі Пейдж
• Facade, режисер Фредерік Аштон.

Він був головним танцюристом фламенко в колективі «Torres del Alba» і спеціальним гостем «Certamen Coreografico de Castellon de la Plana». «Certamen Nacional Coreografico de Flamenco Y Danza Espanola 2006« (Мадрид) йому було присвоєна нагорода «виняткового танцюриста».

Крісто на даний момент є визнаною зіркою в Італії після того, як став фіналістом відомої телепередачі Марії де Філіппи «Amicci». Однак його унікальним пріоритетом є танцювальний колектив «Los VIVANCOS».

Аарон

Аарон народився в Реусе і грав на двох музичних інструментах (скрипка і гітара). Він закінчив школу мистецтв «Quantico Independent School» (Канада).

У віці 12 років він грав на скрипці в «Junior Simphony Orchestra of Amsterdam» (Нідерланди) і вчився в престижній школі танців «Netherlands Ballet Theatre».

У віці 15 років був танцюристом і музикантом в постановці фламенко «Gypsy Soul».

Він закінчив Консерваторію професійних танців «Instituto del Teatro» (Барселона) і йому було присвоєна нагорода «Кращого студента» за особливі заслуги. Він отримав стипендію і гастролював по Франції з колективом «Ballet Jeunes d'Europe» по хореографії Рамон лері і Хуан Карлос Гіль.

Він був сольним танцюристом в «Ballet de Zaragoza» і виступав в:

• Bella Domna de: режисер Патрік де Бана
• Broken Skin de: режисер Давид Бонбана
• Don Juan de: режисер Олаф Шмідт
• El Cascanueces
• Nómadas de: режисер Петсі Куп Матт
• El Pájaro azul
• Purcell Pieces de: режисер Нільс Крісте
• Alegro brillante de: режисер Джордж Баланчін
• Entre dos aguas de: режисер Роберт Норт
• Carmina Burana de: режисер Мауро Галіндо
• Para ella de: режисер Патріс Монтаньон
• Extreme de: режисер Рафаель Дардер.

У цьому танцювальному колективі він також виконував свої власні хореографії як особливий виконавець. Він був головним танцюристом в компанії Патріка де Бана «Nafas Dance Company» і виступав в «Good night Amadeous» і «Night songs» по всій Європі. Він був сольним танцюристом «Scottish Ballet» і виступив в «Cinderella», «Rubies», «Episodes», «Suite from Artefact» і «32 Cryptograms».

Він був нагороджений безліччю призів, включаючи:

• «First Prize Flamenco Speciality 2001» і «Public Prize 2001» в 5-му конкурсі «Castellon de la Plana».

• Нагорода «Кращого танцюриста» на конкурсі в Рібаррохе (Валенсія). «Overall Dancer Award» від Certamen Coreografico de Danza Flamenca y Espanola de Madrid.

Тепер Аарон гастролює по всьому світі разом з колективом своїх братів «Los Vivancos».

Ізраїль

Ізраїль народився в Барселоні і з малих років демонстрував вміння швидкості і фізичної координації набагато вище середнього рівня.

В 11 років йому було запропоновано вступити в спеціальну школу «Circ du Soleil» через його схильність до гімнастики і цирку, проте перед цим він вирішив закінчити приватну школу мистецтв «Quantico Independent School» (Канада).

У 12-річному віці він грав з «Junior Symphony Orchestra of Amsterdam» (Нідерланди) і навчався у відомій школі танців «Netherlands Ballet Theatre».

В 16 років він був нагороджений «Best Over All» на «Фестивалі музики Ківані» (Канада) і був запрошений брати участь в «Канадському провінційному музичному фестивалі».

Незабаром після того він закінчив Консерваторію професійних танцюристів «Instituto del Teatro» (Барселона).

Ізраїль був сольним танцюристом в танцювальному колективі «FlamenKos» і з ним гастролював по Канаді і частині США.

Як соліст він танцював в постановці "Somorrostro», де режисер і хореограф Хав'єр Латорре. З цим танцювальним колективом фламенко Ізраїль гастролював більш ніж рік по всій Іспанії.

В 22 роки він був сольним танцюристом в танцювальному колективі Хоакіна Кортес і гастролював по всій Європі і Азії з постановкою «Love and Hate». Ізраїль виступав в найкращих залах Росії, Франції, Італії, Португалії та України ...

Він був солістом в сучасному і неокласичному колективі «Nafas Dance Company», виступаючи в «Good Night Amadeus» і «Night songs», де режисер і хореограф Патрік да Бана.

За свою кар'єру він працював як вільнонайманий виконавець на заходах по всьому світі і виступав в багатьох Європейських постановках і таблао.

Нарешті він повернувся в Мадрид і разом з братами створив унікальний танцювальний колектив «Los Vivancos».

Йуда

Йуда народився в Барселоні і з малих років показував інтенсивну віддачу музиці і танцям. Це охоплювало гімнастику, цирк і кілька стилів бойового мистецтва, наприклад, дзюдо, джиу-джитсу та Тхеквондо. Він випускник приватної школи мистецтв «Quantico Independent School» (Ванкувер).

Нагороджений премією «Кращого віолончеліста в своїй категорії» на «Фестивалі музики Ківані» (Канада), «Першим призом» від «Concurso Coreografico de Ribaroja» і «Краща хореографія» від «VI Certamen Coreografico de Castellon de la Plana». Йуда - випускник Консерваторії професійних танців «Instituto del Teatro» (Барселона), вчиться в відомої студії фламенко «Amor de Dios» і в престижній школі танців «Netherlands Ballet Theatre».

Йуда був солістом і хореографом в школі танців «FlamenKos», з якої два роки гастролював по Канаді.

Він був солістом в постановці фламенко «Somorrostro»,де режисер і хореограф Хав'єр Латорре.

Він був солістом в постановці Маноло Карраско «Aires del Sur», з якою він гастролював в Іспанії та Китаї.

Він був головним танцюристом «Vaina Producciones» і гастролював в Колумбії з неймовірним успіхом під час «Міжнародного тижня фламенко».

Він був солістом в постановці «Delirios de Don Quijote» і працював по хореографії і напрямку Сари Лезана.

ДАНІЕЛЕ ФІНЦІ ПАСКА


Режисер, письменник, хореограф і клоун. Отримати пораду про мистецтво від Даніеля Фінці для нас це великий привілей. Творець і директор «Cirque du Soleil Corteo» Даніеле отримав нагороди «Swiss», «Svizzero de la Scena», «Кращі подорожуючі театральні постановки» і був номінований на премію «Broadway Drama Desk» в категорії кращого директора.

Поряд з багатьма іншими працями він написав і режисирував в 2006 р. церемонію закриття Олімпійських ігор в Турині, за якою спостерігали сотні мільйонів людей, а також написав і режисирував «Nebbia», «Rain and Donka» ( «Cirque Eloize» в об'єднаній постановці з театром «Sunil»), які досягли великого міжнародного визнання, а також створив і режисирував кілька вистав разом з театром «Sunil». Його проекти характеризуються глибокою людяністю і грайливим духом, а також на даний момент представляються у всіх кращих театрах світу.

ДЖУЛІ ХАМЕЛІН


Креативний консультант

Ми раді порадам Джулі Хамелін як фахівця. Джулі Хамелін є одним із засновників компанії авангардного цирку «Cirque Eloize», яка стала міжнародною і престижною. Завдяки її працям, «Cirque Eloize» представив свої вистави в найбільших театрах по всьому світі, в незліченній кількості міжнародних фестивалів і на Бродвеї. У 2010 році завдяки їй на сцену потрапило понад три тисячі вистав, більш ніж в трьохсот містах в тридцяти п'яти країнах. Джулі Хамелін зустріла Даніеле Фінці Паска, розвиваючи успішні відносини з театром «Sunil».

ФЕРНАНДО ВЕЛАСКЕС


Музика

Ми раді, що у нас є Фернандо Веласкес, якому дано складне завдання - оркеструвати одну з наших робіт. Справжній композитор музичних емоцій з досвідом роботи як з фільмами, так і в театрі, визнаний автор таких звукових доріжок як «The Orphanage», «For the Good of Others» (El Mal Ajeno), «The Night Chronicles or Julia's eyes». Фернандо Веласкес отримав безліч премій за свої композиції, такі, як «Medalla de Circulo de Escritores Cinematografico» за Кращий результат; Номінацію «Goya» за Кращу оригінальну звукову доріжку; Премію академії за Кращу звукову доріжку; премію за Кращу звукову доріжку фільму жахів і премію за «Кращу новинку» (Mejor Novedad), обидві від Міжнародної асоціації музичних кінокритиків.


Записи оркестру

У 1943 р режисер Ернст Донаньї створив Угорський симфонічний оркестр радіо і телебачення, який за межами країни відомий як Симфонічний оркестр Будапешту. Після Другої світової війни, диригуємий головним режисером Дьордь Лехел, оркестр зміг утвердитися як навчальний еталон у всьому світі, завдяки своїм записам і трансляціям, концертним турам по Європі, США, Канаді та більш ніж сорока п'яти країн. Симфонічний оркестр Будапешту вважається одним з найпрестижніших в Європі і який дочекався захоплених відгуків про свої виступи у всьому світі, особливо про записи концертів Бетховена для звукозаписної компанії «Hungaroton», за допомогою Тамас Васарі.